Kontakta oss

Årskursens hemvist: Arkitekten, plan 4. Delas med G10.

Årskursens telefon (vi svarar när vi har möjlighet): 08-53533111, SMS (försök, vi läser och svarar när vi har möjlighet): 070-1986750

  • Socialpedagog Johanna Jakobsson, Johanna.Jakobsson2@huddinge.se
  • Lärare So: Karin Boberg, karin.boberg@huddinge.se
  • Lärare Teknik: Niclas.ekholm@huddinge.se
  • Lärare Sv/So: Jannike Kohinoor, jannike.kohinoor@huddinge.se
  • Lärare sp/ty: Danijela Savic, danijela.savic@huddinge.se
  • Lärare Ma: Åsa Kettisen, asa.kettisen@huddinge.se
  • Lärare No: Niklas Lundström, niklas.lundstrom2@huddinge.se
  • Lärare Eng: Demet Yilmaz, demet.yilmaz@huddinge.se
  • Lärare Hkk: Emma Edeslätt, emma.edeslatt@huddinge.se
  • Lärare övriga (praktisk/estetiska) ämnen: hittar du här via länk
  • Lärare spec: Marie Sundgren, marie.sundgren@huddinge.se