Kontakta oss

Årskursens hemvist: Arkitekten, plan 4. Delas med G10.

Årskursens telefon (vi svarar när vi har möjlighet): 08-53533111, SMS (försök, vi läser och svarar när vi har möjlighet): 070-1986750

  • Socialpedagog Johanna Jakobsson, Johanna.Jakobsson2@huddinge.se
  • Lärare So: Karin Boberg, karin.boberg@huddinge.se
  • Lärare No: Maria Husak, maria.husak@huddinge.se
  • Lärare Sv/So: Jannike Kohinoor, jannike.kohinoor@huddinge.se
  • Lärare sp/ty: Danijela Savic, danijela.savic@huddinge.se
  • Lärare Ma: Maia Aho, maia.aho@huddinge.se
  • Lärare Eng/Ki: Jing Wang, jing.wang@huddinge.se
  • Lärare Fr/HKK: Emma Edeslätt, emma.edeslatt@huddinge.se
  • Lärare övriga (praktisk/estetiska) ämnen: hittar du här via länk
  • Lärare spec: Marie Sundgren, marie.sundgren@huddinge.se